Originální vánoční focení na korbě Pick-upu!

Vítám tě, jmenuji se Bára Verešová a zdá se, že vás zaujaly moje vánoční fotky a chtěli byste také takové. To je super! Jdeme na to, níže najdete pár informací k focení.

Focení na korbě auta je vhodné pro celou rodinu, je nutné počítat s tím, že se musíte zout (takže ať vám nekoukají palečky z ponožek 😊). Dodržte prosím čas focení, pokud přijdete pozdě okrádáte se o čas, na každé focení mam cca 40 minut.

Cena je 1990,- za 6 ks fotografií v el. podobě + každá další 200 Kč.

 Z náhledů vybíráte sami a v hotové online galerii, kterou pak obdržíte budete mít fotografii jak originální, tak i s efekty (prskavky, sníh). Vyhrazuji si právo efekty užít dle svého uvážení, nemusí být na každé fotce, ale základ jako Vesele Vánoce a Šťastný nový rok garantuji v každé galerii.

Jak jste zvyklí dostáváte 2 galerie – pro sdílení na sociálních sítích a galerii určenou k tisku.

Oblečení nechám na vás, super budou pletené svetry, pod které dáte dětem další vrstvy, aby jim nebyla zima nebo různé kabátky pro holčičky či křiváky s kožešinou pro kluky třeba, pletené čepice rukavice, vánoční ponožky anebo šatičky s kožíškem a punčochy – nechám to na vás 😊 Jediné, o co vás prosím, nechoďte ve sportovním oblečení. Softshell je fajn, já ho pro děti taky miluju, ale ne na tohle focení. Pokud byste si nebyli jistí a chtěli poradit klidně pište!

Vánoční auto máme postavené na zahradě, parkovat můžete u nás před domem 😊

Rezervace

Proveďte prosím přes kontaktní formulář a já se vám ozvu s přesným časem. Pokud nám nevyjde počasí, posuneme focení na jiný den, o tom vás budu informovat – čas zůstane stejný.

 

Já doufám, že si focení moc užijeme a už se na všechny moc těším!!

DSC1275 2 Edit

Máte otázky

ohledně Focení?

Všechna práva vyhrazena  © 2023 – VereshkaPhoto