Darujte vzpomínku na celý život

Lidé často tápou, čím obdarovat rodiče právě narozeného miminka, a tak se stává, že novorozeňátko má tisíc dupaček velikosti 56, spoustu hraček, které nepotřebuje nebo obálek s penězi, které sice potěší, ale nezahřejí u srdce. Já mám pro vás tip! Darujte nastávajícím rodičům zážitek a vzpomínku na celý život! Focení miminka v pohodlí domova.

Darujte vzpomínku na celý život

Pro holku náušničky pro kluka minci

V našich končinách je zvykem holčičkám dávat k narození zlaté náušničky a chlapcům například zlatou minci. To je samozřejmě v pořádku, jenže co když je vícero babiček a tetiček, které chtějí dát dárek a náušničky jsou zabrané? Nastává problém. Většinou se nic zajímavého nevymyslí, a tak maminka vyfasuje obálku s bankovkou, a ten na koho nezbylo zlato, je smutný a bloumá po obchodech a přemýšlí, co by se tak mohlo dál hodit.

Není památka jako památka

Nedávno jsem se ptala svého muže, k čemu mu je ta zlatá mince, co má v šuplíku. Odvětil, že ji má na památku. Všem fanouškům zlatých mincí se teď omlouvám, ale náušničky alespoň chvíli dělají parádu ale mince..  Miminko ji dostane, pak se v krabičce šoupne do šuplíku, až je na to dítko dost staré dostane ji do své péče, tak ji přešoupne do svého šuplíku, kde si ta mince hoví desítky a desítky let – chudinka. Jasně je to zlato, ale copak byste ji někdy zpeněžili? Takovou památku.. A tak je to vlastně taková šuplíková památka, která nikomu nepřináší radost. Protože je v šuplíku, schovaná!

Dupačky, kam se podíváš

Dalším nešvarem je obdarovávat novopečenou maminku různými oblečky na miminko, a to většinou ve velikost 56-56 newborn. Věřte mi, že nastávající rodiče mají pro jejich drobečka oblečení až do stropu, navíc tato velikost vydrží miminku opravdu jen pár týdnů a většinou všechny ty překrásné oblečky nestihnou ani vynosit.

Dárek na celý život

Pojďme to spolu změnit a začít darovat miminkům dárek, ke kterému se budou celý život vracet! Dárek, který mohou mít celý život na očích, a ne schovaný v šuplíku. Dárek, jehož hodnota je nevyčíslitelná! Darujte fotografie od Vereshka Photo.

Jako rodinná fotografka se s budoucí rodinou setkávám již v období těhotenství, následuje pak focení miminka, focení prvního roku a tak dále. Jsem nesmírně vděčná, že mi klienti svěřují tak důležité milníky v jejich životech a snažím se vždy o maximální servis a vytvoření dokonalých fotografií. Darujte tedy budoucí rodině voucher na focení, ať už rodinné nebo focení miminka v pohodlí domova. Věřte mi, že kdejaký obleček časem vezme za své, ale první fotografie tu zůstanou navždy!

Voucher vám přizpůsobím na míru, ať už text nebo libovolnou částku, kterou chcete mamince darovat. Stačí napsat nebo zavolat.

Máte otázky

ohledně Focení?

Všechna práva vyhrazena  © 2023 – VereshkaPhoto